ראיון מיוחד עם אילן… הבעלים של אולפן הקלטות בתל אביב

הבעלים ומי שעומד מאחורי אולפן ההקלטות הזה הוא לא רחא האצר חבר להקת יציאת חירום – אילן א.

אילן הוא מפיק מוזיקה , מהנדס אודיו , מוסיקאי, מעבד סאונד, ויועץ לאמנים רבים – הנחשב לאחת הדמויות המגוונות ביותר בתעשיית המוזיקה של של תל אביב.
אילן הוא בעלים משותף של אחד אולפני ההקלטות הטובים ביותר בל אביב.
כמפיק, מהנדס ומעצב סאונד, לאילן יצא לעבוד עם אמנים מכל רחבי הארץ, חברות מוסיקה רבות וחברות תקליטים. תוך התייעצות על פיתוח תוכנה עבור מגוון רחב של ממשקי אודיו.
לאחרונה, אילן מצא כי ניסיונו בייצור מוסיקה אמיתית מחובר  לצד העסקי של הענף. הדבר לעתים קרובות מאפשר לו לסייע לאמנים לקחת את עצמם ואת המוזיקה שלהם לרמות חדשות. זה לקח אותו לנסוע אם להקתו (יציאת חירום) כדי להופיע בתור נגן בס הכל רחבי אירופה.

הקלטות

אילן מספר מעט על האולפן שלו:

"בחדר העריכה שלנו, אנו מתמחים בהקלטות בעיקר . יש לנו היסטוריה של הקלטות בתל אביב.  – רק תבדקו את רשימת הלקוחות שלנו . חדר התמהיל העיקרי שלנו הוא סטודיו, ביתלקונסולת דואליות SSL שלנו . הדואליות היא תוספת חדשה המאפשרת לטונות של ניתוב גמישות , תוך שהיא מציעה תכונות קלאסיות כמומדחס QuadוEQ סדרת E . SSL , בשילוב עם ProTools HD3 Accellומארח של ציוד חיצוני קלאסי , להפוך לסביבת תערובת רבת עוצמה שלא ניתן להתאים על ידי מיקסינג "בתיבה " . מהנדסים והצוות המוכשרים שלנו יביאו את הטוב ביותר במוזיקה שלך ויעזרו לך לממש את מלוא הפוטנציאל שלך – בוא ללמוד עוד על צוות האולפן שלנו כאן ב-אולפן הקלטות בת"א."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *